Tak, to by myslím k zamaskování článku, který bude o něčem úplně jiném, stačilo. Vítám všechny šišky a princezny u dnešního pokusu o tom, jestli si někdo všimne toho, že text ale vůbec nepasuje k fotografiím. Tohle je myslím takový ultimate test čtenářů. Naprosto škodolibá záležitost a doporučuji vyzkoušet úplně všem. Od své první šišky jsem si začala setsakra dávat pozor, abych opravdu vaše články dobře přečetla, protože by to pro mě byla asi nejtrapnější možná scenérie.
Jedna z prvních iniciativ během začátků Primadonnčího blogu, bylo snešení vší kosmetiky, kterou doma máme. Do té chvíle jsem myslela, že jí moc nemám, ale když jsem uviděla ty hory, došlo mi, že jsem vlastně docela holčičí pipina, kterou kosmetika baví. A protože jsem hodně užvaněná (nebo hlavně teda upsaná, podívejte na ty moje slohy tady), věděla jsem, že to bude zábava minimálně pro mě. A tak jsem se dala do blogování o šminkách a mašlovátkách a mazátkách a dělá mi to obrovskou radost.
Už je to 10 měsíců, co tenhle blogís běží. Jsem z toho sama překvapená, většina věcí mě přestává po chvíli bavit a takhle dlouho jsem se snad ničemu ještě nevěnovala.
Moje milé berušky, které pořád ještě čtete. Děkuji vám za přízeň a podporu. Každý den tu koukám, co mi píšete, mám radost, když se vám něco líbí, když vás něčím rozesměju, nebo když mi píšete vaše tipy na něco, co mi by se mi mohlo líbit. Baví mě to tu!
Do Ježíška zbývá už jen pár vyspinkání. Vždycky jsem měla pocit, že Ježíšek je zásadní datum, takový přelom u celoročního čekání na splněné sny. Mám ho radši, než Silvestr. Pro mě začíná Nový rok Ježíškem. Přeji vám voňavé a rozesmáté Vánoce hezky v teple s dekou, huňatými ponožkami a teplým čajíčkem, protože přesně takový se snažím mít celý prosinec. Při ranní cestě do práce obdivuji ozdobené stromečky a procházím vánočními trhy, večer za tmy se kochám světýlky a raduju se, že si lidé udělají ten čas udělat si to doma hezké. Denně si otevírám čokoládičkový adventní kalendář a letos mě to vánoční očekávání baví jako snad ještě nikdy. Je mi prostě hezky a to samé přeji i vám, moje milé zlaté boubelaté (koukejte si dát pořádně cukroví do bříška :). Mějte se překrásně a spiklenecky!
Čančáte se ke Štědrovečerní večeři?
Už máte vymyšlený makeup a outfit?