Google+

úterý 19. července 2016

Unboxing: Letní krásy z Krásná každý den


Kdo už někdy dostal balíček z internetového obchůdku s přírodní kosmetikou Krásná každý den, ten zná tu radost z otevírání krásně zabalené krabičky s děkovnou kartičkou a tématickým doplňkem ke každému ročnímu období. Myslela jsem si, že mě po čase otevírání balíčků trochu omrzí, ale přijde mi, že mě to baví snad čím dál tím víc. A ještě aby ne! Jen se sami podívejte na ty krásy, které jsem si k testování vybrala tentokrát. 


Říkám sice krásy, ale není všechno zlato, co se třpytí. Tajně jsem už nějakou dobu doufala, že natrefím na nějakou hrůzu, kterou si budu moct v recenzi podat a konečně se mi to podařilo! Kromě oslavných recenzí na vás čeká i něco negativního. Schválně, tipnete si, který produkt nebo produkty dostanou v recenzi pěkně nabančeno?


Léto je v plném proudu a k němu neodmyslitelně patří i odhalené nohy. Vyprosila jsem si proto od Míši k testování eshopovou novinku - kávový peeling proti celulitidě Johnny Organic. Přes léto (ale i po celý rok) bych nemohla fungovat bez deodorantů. Mé hledání za absolutním přírodním favoritem je stále v plném proudu, proto tentokrát zkouším deodoranty od Mylo a Dulcia. Rozhodně nezapomínám ani na své vlásky. V koupelně mám přešampováno a přeolejíčkováno, rozhodně ale nemám překondiciérováno! To jsem musela napravit sladkým přírodním kondicionérem od Ponio Candy Mafia. Víte, co? Ještě jsem nezkoušela minerální makeup! Poprosila jsem proto i o dva barevné vzorečky minerálního makeupu Couleur Caramel, protože jsem po netu prostě nedokázala tipnout, který bude jako moje barva pleti. 


Hrozně se těším, až vám o všem zase popovídám. Pac a pusu!10 komentářů:

 1. Jééé to já se těším taky co pěkného nám o produktech povíš! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tyhle Míšiny balíčky znám, jsou krásné a voňavé. Mám na blogu článek o jílové masce, která je výborná.
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se těším na recenze! Hlavně jsem zvědavá, jak ti bude vyhovovat tento peeling, protože si ho chci také pořídit. :)
  Diary of Girly Things

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžu ti prozradit, že zrovna peeling se mi moc líbí ♥

   Vymazat
 4. Těším se na recenze. Jsem zvědavá, který výrobek se ti nelíbí. Já ze tvého balíčku vyzkoušela jen kondicionér a s ním jsem nebyla vůbec spokojená. Na moje dlouhé vlasy ho bylo málo a navíc mi moc nevoněl.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě chvilku tě budu napínat, který produkt se mi nelíbí. Recenzi na kondicionér jsem u tebe četla, ale rozhodla jsem se ho taky vyzkoušet. A...?

   Vymazat
 5. To je super, moc se těším na recenze :) Obzvlášť na ten peeling

  OdpovědětVymazat

If you don't have anything nice to say, say it sarcastically ;) Děkuji za komentáře, zlatíčka! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...