Když jsem před nedávnem zkoušela vzorečky vůní Weleda Jardin de Vie líbily se mi, ale bylo tam u nich takové nějaké ale, které mi vadilo a nezamilovala jsem se vlastně ani do jedné. Asi před měsícem uvedla Weleda novou parfémovou novinku. Když jsem si četla popis o květinové vůni magnólie v kombinaci s kardamonem a santalovým dřevem, tušila jsem, že by to mohlo být něco pro mě. A navíc je ta lahvička fialová! No a víte, co se stalo? Momentálně je to moje nejoblíbenější vůně!
Na vůních od Weledy se mi moc líbí flakonky. Všechny čtyři vůně mají podlouhlou štíhlou lahvičku s takovým ombré přechodem, do kterého jsem zamilovaná. Vůbec jsem dneska nějaká zamilovaná v té recenzi a to jsme teprve na začátku :) Moje nejoblíbenější barvička je fialová, takže si mě nová vůně Jardin de Vie - Onagre už na první pohled získala svým barevným provedením.
Vůně, které mi dělají dobře u nosíku jsou většinou sladké, jemné, květinové a něčím zajímavé. V popisku vůně se dočteme o poetické náladě začínajícího letního večera. Vůně je přesně taková. Jako když se večer za soumraku plahočíte pomalu domů, přemýšlíte o uplynulém dni a najednou ucítíte nějakou kytičku. Zastavíte se, na nebi se mezitím začnou pomalu objevovat hvězdičky, uvnitř hlavy vám začne hrát hudba z filmu Inception, vy zavřete oči a na ten maličkatý moment ucítíte, že je všechno v pořádku.
Hrozně jsem se těšila, až vám budu dneska vůni popisovat. Téměř každý den se voňavkou voním, protože se mi hrozně líbí. Pořád má stejný podtón, který najdeme i u ostatních Weleďáckých vůní. Přirovnala bych ho asi k něčemu "raw", živému, ostrému a jasnému. Blbé na tom, že budu popisovat vůni dneska, je to, že mám už skoro týden hroznou rýmu, takže vlastně vůbec nic necítím. Pořádně se vysmrkám a jdu na to. Začnu pozpátku. Když se vůně rozvoní a ustálí, voní jako louka před deštěm. Je to bohatá sladká květinová a trochu fialová vůně, která může působit omamným až uspávacím dojmem. Je to jako přivonět si k obrovskému květu nějaké exotické kytičky v pohádce. Takhle nějak si představuju, že voní Alenka v říši divů (respektive ta říše divů, ne Alenka - ta podle mě voní jako déšť). Silná, sladká, podmanivá. Kytičky podkreslené zemitými tóny santalového dřeva se špetkou kardamonu, který je cítit na začátku. Počáteční vůně je trochu jasnější, kořeněná a jiskřivá. Postupně se ustálí a vydrží dlouho, až mě někdy překvapuje, že přijdu z práce domů a pořád jí cítím.
Komu se bude líbit? Všem, kteří mají rádi sladké, hutné, ale přesto jemné vůně. Kdo ví, jak voní třeba omamné lilie, tak přesně takovýhle efekt může mít i Jardin de Vie - Onagre. Je to živá a šťavnatá vůně, která vás úplně omámí a pohltí. Z mého pohledu se moc povedla a rozhodně je ze všech dosavadních Weledích vůní moje nejoblíbenější.
Parfém si můžete pořídit v eshopu Weleda nebo ho vyhrát v dnešní giveaway! Stačí splnit povinné podmínky a doufat, že se na vás usměje štěstí.
SOUTĚŽ O VOŇAVKU WELEDA JARDIN DU VIE ONAGRE
Povinné podmínky
- V komentáři mi napiš, jaká je tvá nejoblíbenější vůně a proč.
- Sleduj můj blog přes GFC a Facebook + napiš, pod jakým jménem mě sleduješ a tvůj email.
- Měj doručovací adresu v ČR nebo SR.
Nepovinné
- Like pro FB WELEDA
- Ke zvýšení svých šancí mě můžete sledovat na Instagramu, Twitteru, Google+, Blogerkách, Bloglovin a nově i na YouTube, Vše, kde mě sledujete, napište do JEDNOHO komentáře!
POZOR! Vše pište do JEDNOHO KOMENTÁŘE!
Soutěž poběží do soboty 26. 11. 2016. Výherce budu po vybrání kontaktovat emailem.