Google+

sobota 25. února 2017

Dopřejte si novoroční detoxikační kúru!

Že se na vás podepsaly bujaré večírky, tradiční vánoční pokrmy jako smažený kapr, cukroví, alkohol, bramborový salát nebo vánočka a vás teď trápí nějaké to kilo navíc? S velkým množstvím tuků se vám v těle mohlo usadit ale i dost toxických látek, které je nutné vyplavit ven. Jak se těchto nežádoucích látek zbavit a získat zpět postavu snů? Zkuste novoroční detox! Jak na to?

Zelenina a ovoce

Co si budeme povídat, vánoční a silvestrovské menu neobsahuje ovoce a zeleninu v takové míře, ve které bychom ji měli jíst. Proto bychom při detoxu měli dát tělu tolik potřebné vitaminy a enzymy. Při detoxu si můžete vybrat, zda jej budete držet 1, 2 nebo 3 dny, nikdy však více. Jedná se o to, že budete po vámi určenou dobu pít pouze čerstvé šťávy z odšťavňovače nebo ve formě smoothie, která navíc obsahují i vlákninu. K tomu budete samozřejmě potřebovat kvalitní odšťavňovač. Vybrat si můžete například šnekový odšťavňovač Orava OS-151 A, který má nízké otáčky, díky čemuž můžete z ovoce vymačkat maximum výživných látek. Odšťavňovač Orava vám oproti běžným odšťavňovačům zvládne vylisovat více šťávy! Vylisovaná šťáva teče do jedné 1 000 ml nádoby, odpad potom padá do druhé 1 000 ml nádoby. Díky tomuto odšťavňovači Orava ušetříte mnoho peněz za kupované čerstvé ovocné i zeleninové šťávy.

Druhou možností je pořídit si pořádný mixér. Velmi výkonný a kvalitní je vysokootáčkový mixér Orava RM-2000. Tento mixér má tak silné nerezové čepele, že vám ve smoothie rozmixuje i kostky ledu. Kromě smoothie jej můžete využít jako plnohodnotného pomocníka při přípravě polévek, zmrzlin, šťáv, omáček, těst a mnoho dalšího. Mixér má krásný design a bude investicí, která nebude nikdy mrzet. Pokud do mixéru nemůžete investovat příliš mnoho peněz, vystačíte si i s klasickým mixérem s velkou skleněnou nádobou. Hodit se vám bude například kuchyňský mixér Orava RM-206, který má pevnou skleněnou nádobu o objemu 1,5 litru, 2 stupně rychlosti, 4 ostré čepele a funkci Pulse pro okamžité mixování. Práce s mixérem Orava je opravdu velmi snadná a rychlé a jednoduché je i jeho čištění.

Abyste podpořili odplavování toxinů z těla, přidávejte si do smoothie červenou řepu, goji, banány, borůvky, zázvor a rakytník. Můžete si je přidat k vašemu oblíbenému ovoci či zelenině a pocítíte, že se cítíte lehčí a vitálnější již po prvním dni detoxikace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

If you don't have anything nice to say, say it sarcastically ;) Děkuji za komentáře, zlatíčka! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...