Google+

sobota 21. listopadu 2015

Kdo hledá, najde! Teda možná...

Lidé hledají hrozně zvláštní věci. Příspěvky o podivných klíčových slovech mě u bloggerek hrozně baví, tak jsem se rozhodla shromažďovat i ta, díky kterým se ke mě lidé dostanou. Dnešní článek je proto pro zasmání či pozastavení se nad tím, co všechno dokáží lidé vymyslet (a samozřejmě si neodpustím i svůj komentář).

Zdroj
Pod čím je možné najít Primadonnku?

co delat kdyz se neco dostane do oka... V přehledu bylo nejdřív vidět jen "co dělat, když se něco dostane do..." a musím říct, že jsem byla opravdu zvědavá DO ČEHO :D

domace lesky na pery vazelina kokakola aneb Kde je život, tam je kokakola. Ale jo, dává to smysl. O vazelíně jsem psala a o cocacolovém Lip Smackeru jsem taky psala , takže cajk.

moje sbírka balzámů na rty Počkat, moje? Jako moje nebo tvoje? Jak bych asi mohla mít příspěvek o TVOJÍ sbírce balzámů na rty? Ledaže by něčí sbírka byla tak slavná, že by o ní lidé psali příspěvky? To je jak hledat "moje šampony, co mám na poličce" :D

ostrihej si patku doma je vidět, že se mé emo kořeny nezapřou :D

velikonoce Na tom by nebylo nic divného, kdybych nenašla tohle klíčové slovo 29.7. Ale kdo je brzy připraven, není překvapen! :D

yves rocher sampon no poo recence recence? :D dobrý den, prosila bych jednu recenci, zabalit s sebou.

gif erupce foto gif erupce foto??? :D 

vyhrala jse dm box,ale nemam200 bodu to mě mrzí, já už ale taky nemám 200 bodů, protože mě všechny stál letní DM box, takže zase tak za dva roky! :DCo nejpodivnějšího jste hledali vy?


8 komentářů:

 1. Zaujímavé, ani neviem, ja hľadám tiež všeličo. Inak kde si to vieš skontrolovať podľa čoho si tvoj blog ľudia vyhľadajú?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Statistiky -> Zdroje provozu :) Klíčová slova se začnou ukazovat po splnění určitých parametrů (návštěvnost, vyhledávání atd.)

   Vymazat
 2. :D Zajímavé. Já na své bohužel ještě náhled nemám. Lidi někdy vyhledávají fakt zvláštní věci. :D
  KattyLife
  Do something nice challenge III

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klíčová slova mě baví ze všeho nejvíc, ale ne vždycky jsou legrační, lidé bohužel nejčastěji vyhledávají normální věci :D Držím palce, ať máš brzy taky náhledy :)

   Vymazat
 3. :D :D :D taky se koukám na svoje klíčová slova a např. mě pobavila baculatá tvář a účes jinak tam žádné srandoviny jako ty nemám :D

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělé, mám tyhle příspěvky taky moc ráda. U sebe jsem zatím nic extra neobjevila. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se lidé polepší a začnou hledat víc legrácek :)

   Vymazat

If you don't have anything nice to say, say it sarcastically ;) Děkuji za komentáře, zlatíčka! ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...